Grck Yetim Koleksiyoncusu Efsn

120,00 TL
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
Gelmiş Geçmiş En Güçlü Ilaç, Sevgidir…

1918 Yılının Güzel Bir Sonbahar Gününde Başlamıştı Her Şey. Ben, Annem Ve Henüz Küçücük Birer Bebek Olan Ikiz Erkek Kardeşlerimle Sanki Babam Hâlâ Savaşta, Bir Zamanlar Adına Vatan Dediğimiz Bir Cehennemin Ortasında Değilmiş Gibi O Büyük Kutlamaya Katılmıştık. Sinsice Yayılan Küçücük Bir Virüsün, Sadece Birkaç Gün Içinde Her Şeyi Değiştireceğinden, O An Önem Verdiğimiz, Kutladığımız, Sevdiğimiz Şeyleri, Etrafımızda Dönüp Duran, Gülen, Nefes Alan, Şarkı Söyleyen Tüm Bu Hayatları Birer Birer Hayat Sahnesinden Sileceğinden Habersiz Bir Şekilde O Mahşeri Kalabalığın Içindeydik.

Biliyor Musunuz? Benim Annem Sabah Güneşi Gibi Kokardı. Sıcacık Gülüşü Içimde Buz Tutmuş Tüm Korkuları Teker Teker Eritip Yok Ederdi. Bilseydim… Ah, Keşke Bilseydim Annemin Ellerini Son Kez Tuttuğumu. Ona Daha Sıkı Sarılır, Beni, Kardeşlerimi Bırakıp Gitmemesi Için Yalvarırdım. O Kalabalığa Girmemek, Sonsuza Dek Evimizin Güvenli Duvarları Arasında Kalabilmek Için Ne Gerekirse Yapardım.

Ancak Şimdi, Annemin Bedeni Yatağında Cansız Bir Şekilde Yatarken Ve Kardeşlerim Açlıktan Kıvranarak Ağlarken Bir Seçim Yapmak Zorundayım. Hayatlarımızı Ve Görünmez Bir Iple Birbirine Bağlıymış Gibi Duran Kaderlerimizi Tamamen Değiştirecek Bir Seçim. Evet, Korkuyorum, Hem De Çok Ama Güçlü Olmaktan Başka Şansım Da Yok. İnancın, Sevginin Gücüne Inanmalıyım. Çünkü Gelmiş Geçmiş En Güçlü Ilaç Sevgidir. Bunu Biliyorum Ve Dünya Dönmeye Devam Ettiği Sürece Bu Asla Değişmeyecek.

Ben, Pia Lange Ve Bu, Benim Hikâyem.

Ellen Marie Wiseman’In Usta Kaleminden Dökülen Yetim Koleksiyoncusu, Dünya Nüfusunun Üçte Birini Etkileyen, Ölümcül Bir Pandeminin Tam Ortasında Verilen Güçlü Mücadeleye, Sevgiye, Bağlılığa Ve Umuda Yazılmış Bir Destan.

Ürün Adı: Yetim Koleksiyoncusu
Ürün Kodu: 9786056955693
Yazar: Ellen Marie Wiseman
Basım Yılı: 2020
Kapak Türü: Karton Kapak
Sayfa Sayısı: 504
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Çevirmen: Duygu Parsadan Gülsevenürün Markası:

Gercekefsane.com

Ödeme ve Teslimat Koşulları


Ödeme ve Teslimat
1) Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak
Akbank, Finasbank, Garanti Bankası, T.İş Bankası ve Yapı Kredi bankası hesaplarımızdan (TL) herhangi birine yapabilirsiniz
2) Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile
Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme ya da Akbankdan  online taksit imkânlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.
3) Sipariş Bedeli İadesi 
Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; Byr Pos Bilişim Teknolojileri Yazılım ve Danışmalık Hizmetleri - Uğur Yıldız üç iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir. 
4) Teslimat 
Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 3 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. 
Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. 
Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünler Sürat kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. 
Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir
5) Ödeme Takibi 
Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir. 
Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.
Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir. 
Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur. 
 Lütfen dikkat ediniz!
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız. 
Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir. 
Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda 0 242 470 4107 numaralı fax’a gönderin ve durumu [email protected] mail adresine bildiriniz. 
Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.
Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.
Yükleniyor...