Grck Sunny Seat Cama Yapışan Kedi Yatağı Efsn

327,00 TL
Grck Sunny Seat Cama Yapışan Kedi Yatağı Efsn
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş

Sunny Seat Cama Yapışan Kedi Yatağı,

Yerli üretimdir.

Kesinlikle çin mallarından daha sağlam cama yapışır, camdan düşmez.

Herhangi bir pencereye kolayca monte edilerek kedinizin güneşlenmesini ve güneşin tadını çıkarmasına izin verir.

Kediniz bu sayede sizin koltuğunuzu zaptetmez :) koltuğunuz size kalır :)

Yüksek kaliteli ve sağlam vakum yapma özelliğine sahip vantuz ve ayıraçlar kullanılarak pencereye kolayca monte edilir.

Kedi yatağı yaklaşık 22 kilograma kadar taşıma kapasitesine sahiptir.

Kediniz daima güneş gören, sıcak ve yüksek bir yer mi arıyor ?

PetZoom Sunny Seat Pencere Kedi Yatağı tam kedinize idealdir.

Hantal kedi evleri ve diğer yataklara, eşyalara hoşçakal deyin, 

PetZoom Sunny Seat Kedi Yatağına merhaba deyin.

Bu ürün, inanılmaz bir şekilde 22 kg’a kadar taşıyacak endüstriyel güçte vantuzlar içerir ve cam pencere ve cam kapılara saniyeler için kurulur.

PetZoom Sunny Seat Pencere kedi yatağı, zemin alanını kaplamaz, kedinize doğayı ve dışarıda olanları seyretmesi için ona kolaylık sağlar.

Yüksek noktaları seven aktif kediler ya da sıcak güneşten hoşlanan kediler için mükemmeldir. Birden fazla satın alarak basamak şeklinde cama takılarak daha yüksek noktalara kedinizi çıkmasına yardımcı olur.

Ayrıca, bu yatak mobilyalarınızın üzerindeki tüylerden kurtulmanıza yardımcı olur.

PetZoom Pencere Kedi Yatağı:

Güçlendirilmiş ve mukavemetli metal çerçeve ve destekli kumaş yapısı,

Yeni ve yüksek kaliteli kumaş, Makinede yıkanabilir özellikli kumaşı sayesinde istediğiniz zaman rahatlıkla temizliğini yapabilirsiniz.

Hazır kurulmuş olarak elinize ulaşır.

Tek yapmanız gereken 2 adet vakum vanuzu ön kısımdaki yuvalarına takmak.

Her boyuttaki kediye uygundur,

Çok kedili evler için uygundur. Petzoom pencere yatağı kumaş desenleri stok ve imalat durumuna göre gönderilir.

Ürünümüz yerli imalat olup vakum vantuz sistemi yüzde 99 oranında başarı sağlamış ve kesinlikle takılı bulunduğu yerden çıkmamaktadır.

 

Ürün Ölçüleri: 44.5 CM * 30 CM

Herhangi bir aksaklıkta firmamızın destek hattından bilgi alabilirsiniz.

Kutu Görselinde Farklılık Olabilir.

gercekefsane.com

Ödeme ve Teslimat Koşulları


Ödeme ve Teslimat
1) Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak
Akbank, Finasbank, Garanti Bankası, T.İş Bankası ve Yapı Kredi bankası hesaplarımızdan (TL) herhangi birine yapabilirsiniz
2) Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile
Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme ya da Akbankdan  online taksit imkânlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.
3) Sipariş Bedeli İadesi 
Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; Byr Pos Bilişim Teknolojileri Yazılım ve Danışmalık Hizmetleri - Uğur Yıldız üç iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir. 
4) Teslimat 
Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 3 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. 
Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. 
Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünler Sürat kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. 
Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir
5) Ödeme Takibi 
Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir. 
Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.
Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir. 
Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur. 
 Lütfen dikkat ediniz!
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız. 
Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir. 
Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda 0 242 470 4107 numaralı fax’a gönderin ve durumu [email protected] mail adresine bildiriniz. 
Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.
Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.
Yükleniyor...