Grck Siyah Hint Kınası (Black Henna) 10 Gr Paket Efsn

30,00 TL
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş

Eagles Siyah Hint Kinasi
Eagles Black Henna 10 Gr

Eagles Siyah Hint Kınası Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:

Eagles Siyah Hint Kınası 10 Gr

Eagles Siyah Hint Kınası 10 Gr İzin Belge:

Siyah Hint Kınası 10 Gr Ürünü Hindistan'da Üretilmiştir.

Eagles Siyah Hint Kınası 10 Gr İçindekiler:

Siyah Hint Kınası 10 Gr Ürünü Içerisinde; Henna, Cidric Acid, Magnesium Carbonate, Sodium Sulphate, Para Phenylene Diamine, Para Amino Phenol Bulunmaktadır.

Eagles Siyah Hint Kınası 10 Gr Kullanımı:

Siyah Hint Kınası 10 Gr Kullanılışı; Kına Kesesini Bir Kaseye Boşaltın Ve Kınayı Bir Macun Haline Getirmek Için Kese Başına 40 Ml Su Dökün. Tüm Topakları Kırmak Için Iyice Yoğurun. Saçları Küçük Tutamlara Ayırarak Bu Macunu Bir Fırça Ve Ince Dişli Bir Tarakla Saç Kökünden Üstüne Kadar Uygulayınız. Tüm Saçlara Temas Ettirdiğinizden Emin Olunuz. Alın Üzerindeki Saçların Sınırlarına Tekrar Tekrar Uygulayın. Etkinliği Azalacağı Için Macunu Uzun Süre Boyunca Kullanılmadan Durmasına Izin Vermeyin. Uygulanan Macun Tamamen Kuruyana Kadar Saçın Rengi Iyice Emmesine Izin Verin. Daha Hızlı Sonuçlar Için Saç Kurutma Makinesi Kullanılabilir. Ardından Durulama Suyu Şeffaf Ve Tamamen Renksiz Hale Gelene Kadar Saçı Şampuan Ve Suyla Yıkayın. Saçı Havlu Veya Gereken Stilde Ayarlanan Saç Kurutma Makinesiyle Kuruttuktan Sonra, Saçta Mükemmel Bir Parlaklık Görünmeye Başlar.

Eagles Siyah Hint Kınası 10 Gr Yan Etkileri:

Siyah Hint Kınası 10 Gr Ürününün Bilinen Yan Etkisi Bulunmamaktadır.

Eagles Siyah Hint Kınası 10 Gr Muhafaza Ve Uyarı:

  • Eagles Siyah Hint Kınası Ürünü Üzerindeki Saklama Şartlarına Uyarak Serin Kuru Rutubetsiz Ortamda Direkt Güneş Işığından Ve Çocukların Ulaşamayacağı Yerde Saklayınız.
  • Eagles Siyah Hint Kınası Ürününü Tavsiye Edilen Kullanım Şekline Uygun Olarak Kullanınız. Beklenmeyen Etki Görüldüğünde Bir Hekime Başvurunuz.
  • Üretim Ve Son Kullanma Tarihi Teslim Edilen Eagles Siyah Hint Kınası Ürünü Ambalajı Üzerindedir. Son Kullanma Tarihi Geçmiş Ürünleri Kullanmayınız!
  • Karışımı Asla Kaşları Ve Kirpikleri Boyamak Için Kullanmayınız. Cildinizde Hassasiyet Testi Yapmadan Ürünü Kullanmayınız.

Eagles Siyah Hint Kınası 10 Gr Ürünü Açıklaması:

Eagle’S Siyah Hint Kinasi

eagle’S Siyah Hint Kinasi

Siyah Hint Kınası 10 Gr

Eagles Siyah Hint Kınası, Eagles Siyah Hint Kınası 10 Gr Ürünü, Eagles Siyah Hint Kınası Hakkında, Eagles Siyah Hint Kınası Hakkında Açıklama, Eagles Siyah Hint Kınası Yorum, Eagles Siyah Hint Kınası Yorumları, Eagles Siyah Hint Kınası Hakkındaki Yorumlar, Eagles Siyah Hint Kınası Açıklamalı Detayları, Eagles Siyah Hint Kınası Faydaları, Eagles Siyah Hint Kınası Kullanımı, Eagles Siyah Hint Kınası Zararları, Eagles Siyah Hint Kınası Zararlı Mı, Eagles Siyah Hint Kınası Uyarılar, Eagles Siyah Hint Kınası Yararları, Eagles Siyah Hint Kınası Yararlı Mı, Eagles Siyah Hint Kınası Satışı, Eagles Siyah Hint Kınası Satan, Eagles Siyah Hint Kınası Satış Yerleri, Eagles Siyah Hint Kınasıi Satılan Yerler, Eagles Siyah Hint Kınası Satan Yerler, Eagles Siyah Hint Kınası Nerede Satılır, Eagles Siyah Hint Kınası Nereden Alınır, Eagles Siyah Hint Kınası Nerelerde Satılıyor, Eagles Siyah Hint Kınası Nerden Alabilirim, Eagles Siyah Hint Kınası Satılan, Eagles Siyah Hint Kınası Satılır, Eagles Siyah Hint Kınası Etkileri, Eagles Siyah Hint Kınası Nasıl Kullanılır, Eagles Siyah Hint Kınası Nerde, Eagles Siyah Hint Kınası Faydası, Eagles Siyah Hint Kınası Ne Işe Yarar, Eagles Siyah Hint Kınası Ne Kadar, Eagles Siyah Hint Kınası I, Eagles Siyah Hint Kınası Ları, Eagles Siyah Hint Kınası Detayları, Eagles Siyah Hint Kınası Açıklamaları, Eagles Siyah Hint Kınası Ürünü Faydaları, Eagles Siyah Hint Kınası Ürünü Kullanımı, Eagles Siyah Hint Kınası Ürünü Faydaları Ve Kullanımı, Eagles Siyah Hint Kınası Ürünü Hakkında, Eagles Siyah Hint Kınası Ürünü Yorum, Eagles Siyah Hint Kınası Ürünü Satışı, Eagles Siyah Hint Kınası Ürünü Satan, Eagles Siyah Hint Kınası Ürünü Satış Yerleri, Eagles Siyah Hint Kınası Ürünü Satılan Yerler, Eagles Siyah Hint Kınası Ürünü Satan Yerler, Eagles Siyah Hint Kınası Ürünü Nerede Satılır, Eagles Siyah Hint Kınası Ürünü Nereden Alınır, Eagles Siyah Hint Kınası Ürünü Nerelerde Satılıyor, Eagles Siyah Hint Kınası Ürünü Nerden Alabilirim, Eagles Siyah Hint Kınası Ürünü Etkileri, Eagles Siyah Hint Kınası Ürünü Nasıl Kullanılır, Eagles Siyah Hint Kınası Ürünü Nerde, Eagles Siyah Hint Kınası Ürünü Faydası, Eagles Siyah Hint Kınası Ürünü Faydaları Neler, Eagle’S Siyah Hint Kinasi Ürünü Hakkındaki Tüm Bilgilerini Detaylarını Gercekefsane Online Alışveriş Mağazalarında Bulabilirsiniz.
#gercekefsane #siyah_Hint_Kınası #eagles #eagles_Siyah_Hint_Kınası #siyah_Hint_Kınası_Içindekiler #siyah_Hint_Kınası_Kullanımı #siyah_Hint_Kınası_Kullanılışı #siyah_Hint_Kınası_Faydaları #siyah_Hint_Kınası_Yararları #siyah_Hint_Kınası_Yan_Etkileri #siyah_Hint_Kınası_Zararları #siyah_Hint_Kınası_Satışı #siyah_Hint_Kınası_Nerde_Satılır #siyah_Hint_Kınası_Nerden_Alınır #siyah_Hint_Kınası_Satan #siyah_Hint_Kınası_Faydası #siyah_Hint_Kınası_Faydalımı

Gercekefsane.com

Ödeme ve Teslimat Koşulları


Ödeme ve Teslimat
1) Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak
Akbank, Finasbank, Garanti Bankası, T.İş Bankası ve Yapı Kredi bankası hesaplarımızdan (TL) herhangi birine yapabilirsiniz
2) Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile
Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme ya da Akbankdan  online taksit imkânlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.
3) Sipariş Bedeli İadesi 
Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; Byr Pos Bilişim Teknolojileri Yazılım ve Danışmalık Hizmetleri - Uğur Yıldız üç iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir. 
4) Teslimat 
Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 3 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. 
Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. 
Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünler Sürat kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. 
Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir
5) Ödeme Takibi 
Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir. 
Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.
Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir. 
Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur. 
 Lütfen dikkat ediniz!
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız. 
Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir. 
Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda 0 242 470 4107 numaralı fax’a gönderin ve durumu [email protected] mail adresine bildiriniz. 
Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.
Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.
Yükleniyor...