Grck Nordmende Hasıl Tepsisi 1141 Efsn

418,00 TL
Grck Nordmende Hasıl Tepsisi 1141 Efsn
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş

Nordmende Taze Yem Tepsisi

Taze yem çimi elde etmek için hazırlayacağınız sistem ile 1 kilo Arpa ekimi sonunda takribi 7 ile 9 kilo çim elde edebilirsiniz.

 

Toprak olmadan elde edeceğiniz çimleri hayvanlarınıza gönül rahatlığı ile yedirebilir ve hayvanlarınızın ihtiyacı olan protein, besin, yağ, su, vitaminin

İhtiyacını taze olarak karşılaya bilirsiniz.

 

Arpa çimlendirme odanızı kendiniz yapın, taze çimi yetiştirin, yem maliyetlerini düşürün,

Yaz kış kaliteli ve taze yem ile beslenen hayvanlar ortalama yem yinen hayvanlarda gelişme süreci ve et yapma değeri olarak daha verimlidir.

 

 

Kendi çiftliğinizin bünyesinde, çok daha küçük bir alanda daha yüksek verim ve yılın her günü kesintisiz taze yeşil yem üretim imkânına sahip olursunuz.

 

Hayvanlara verilen taze yeşil yemlerin, hayvanlarınızın gelişimini hızlandırması ve daha fazla kazanç elde etmenizi sağlar;

 

Taze Yem Üretim Aşamaların da Yapmanız Gerekenler.

 

1- Kurmak istediğiniz sistem için hali hazırda bulunan mekânınızın kaç metre kare olduğunu hesaplayın,

 

2- Yapacağınız üretim tesisinde kaç katlı raf kullanacağınızı hesaplamanız gerekmektedir, bu işlem sonucunda ürettiğimiz ürün deki ölçüler temel alınarak,

Metre kareye kaç adet tepsi sığacağını ve kaç katlı olacağının hesabını yaparak tepsi adedini çıkarınız.

Vereceğiniz sipariş de tepsi adedi bu hesaplamalara göre belirlenir.

2. AŞAMA,

YEM HAM MADESİ YÜKLEMESİ,

Tepsilere yükleyeceğiniz yemleri hazırlanma sırasına göre ayarlayıp, yükleme işlemine geçebilirsiniz.

 

Tepsilere ilk 1 haftalık süreç de üreteceğiniz şekilde yem yüklemesi yapınız, Her tepsi için 1 ila 1,5 kg yem yüklemesini yapın.

 

1. Haftada tepsilere yetiştirme yüklemesi yapmanız gerekli.

Hasadı 2. haftadan sonra elde etmeye başlayacaksınız.

Bu yükleme tepsi adetlerini  7 ye bölerek ilk hasadı alacağınız sıralamada ki adet kaç ise ona göre yapmanız gerekli.

 

YÜKLEME AŞAMALARI;

 

1. Sıradaki tepsileri ilk gün yem yüklemesi yapınız.

 

2. gün 2. sıradaki tepsilere 3. gün 3. sıradaki ve bu 7. sıradaki tepsilere kadar devam edecek, her gün sırası ile yükleme yaptığınız takdir de

8. gün ilk yüklediğiniz tepsilerden ürün elde edebilirsiniz. 8. Gün yem aldığınız tepsilerin bakımları yapıldıktan sonra

Tekrar tohum yüklemesi yapılır ve bu şekilde döngüye başlamış olursunuz.

 

Örneğin ilk yükleme yapılan tepsi adedi 20 ise 8. Gün 20 tepsi yem almış olursunuz.

 

Hayvanlarınıza daima taze yem vermeniz için tasarlanmış ve üretimini ülkemizde yapmış olduğumuz taze yem tepsisi

İle yılın her ayında taze leziz ve enfes yemleri hayvanlarınıza ikram edebilirsiniz.

 

ÜRÜN ÖLÇÜLERİ:

64 CM * 51 CM * 3.8 CM DERİNLİK.

gercekefsane.com

Ödeme ve Teslimat Koşulları


Ödeme ve Teslimat
1) Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak
Akbank, Finasbank, Garanti Bankası, T.İş Bankası ve Yapı Kredi bankası hesaplarımızdan (TL) herhangi birine yapabilirsiniz
2) Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile
Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme ya da Akbankdan  online taksit imkânlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.
3) Sipariş Bedeli İadesi 
Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; Byr Pos Bilişim Teknolojileri Yazılım ve Danışmalık Hizmetleri - Uğur Yıldız üç iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir. 
4) Teslimat 
Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 3 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. 
Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. 
Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünler Sürat kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. 
Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir
5) Ödeme Takibi 
Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir. 
Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.
Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir. 
Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur. 
 Lütfen dikkat ediniz!
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız. 
Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir. 
Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda 0 242 470 4107 numaralı fax’a gönderin ve durumu [email protected] mail adresine bildiriniz. 
Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.
Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.
Yükleniyor...