Grck Lifting Maskara Kirpik Micro Stick Fırça 100 Adet 717009 Efsn

54,00 TL
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş

Ürün Özellikleri :

Renk : Resimdeki Renk Örnek, Sarı, Kırmızı, Mor, Mavi Gibi Renkler Gönderilebilir.

Ne Alacaksınız ? 100 Adet Paket 

Ölçüler :  9 Cm X 1 Mm- Ekran Yanılmalarına Karşı Lütfen Ölçüleri Karşılaştırın.

Geniş Kullanim Alani : Makyaj Alanı : Maskara, Lifting, Kirpik Temizliği, Kirpik Uzatma, Manikür, Kaş, Makyaj, Tırnak Sanatı, Makyaj Uygulaması, Lip Uygulamaları, Rujlarda Dudak Renginin Veya Parlaklığının Pürüzsüz Bir Şekilde Kaplanmasını Sağlar. Solüsyonunuzu Tutar, Damlama, Dökülme Ve Israfı Önler

Makyaj Dişi Alanlar: Lifting, Kalıcı, Elektronik Temizlik, Boya, El Işi, Takı Temizliği, Diş Uygulaması, Elektronik Temizlik, Boyama, Sanat Ve El Sanatları Ve Çok Sayıda Proje Için Mükemmeldir.

Tiftiksiz : Tüy Bırakmayan Uzun Uçlu Mikro Fırça Çubuğu, Temiz, Hijyenik, Dayanıklı Ve Verimli Fırça Uçlu, Tek Kullanımlık Bir Aplikatördür.

Makyaj İçin Özel Olarak Tasarlandi : Makyaj Için Özel Olarak Tasarlanmıştır - Mikro Fırça, Istenmeyen Kaş Tozu, Göz Farı, Kirpik Uzantıları Veya Göz Altı Astarları Ile Yapılan Herhangi Bir Aksiliği Gidermek Için Mükemmeldir, Mükemmel Bir Makyaj Yapar.

Bükülebilir : Mikro Fırçanın Ucu Bükülebilir. Mikro Sürüntüler, Belirli Bir Alana Kolay Erişim Sağladığı Için Ayrıntıları Temizlemede Iyi Bir Araçtır. Klavye Ve Kulaklık Boşluğu Gibi Küçük Boşlukları Bu Mikro Fırçalarla Temizleyebilirsiniz.

Malzeme : Tek Kullanımlık Mikro Aplikatör Fırçası Kısa Tüylerden Yapılmıştır. . Jel Veya Krem ​​uygulamak Için Ideal Mikro Aplikatör Fırçası.


Ekran Farkı Nedeniyle, Renk Tonları %0,5 Oranında Fark, Manuel Ölçüm Nedeniyle Mm Fark Olabilir. Anlayış Göstermenizi Rica Ederiz.
Detayli Bilgi İçin Ek Resimleri İnceleyebilirsiniz.

 

Gercekefsane.com

Ödeme ve Teslimat Koşulları


Ödeme ve Teslimat
1) Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak
Akbank, Finasbank, Garanti Bankası, T.İş Bankası ve Yapı Kredi bankası hesaplarımızdan (TL) herhangi birine yapabilirsiniz
2) Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile
Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme ya da Akbankdan  online taksit imkânlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.
3) Sipariş Bedeli İadesi 
Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; Byr Pos Bilişim Teknolojileri Yazılım ve Danışmalık Hizmetleri - Uğur Yıldız üç iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir. 
4) Teslimat 
Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 3 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. 
Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. 
Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünler Sürat kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. 
Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir
5) Ödeme Takibi 
Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir. 
Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.
Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir. 
Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur. 
 Lütfen dikkat ediniz!
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız. 
Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir. 
Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda 0 242 470 4107 numaralı fax’a gönderin ve durumu [email protected] mail adresine bildiriniz. 
Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.
Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.
Yükleniyor...