Grck Hgx64 Thomas Ve Arkadaşları 3'ü 1 Arada Kargo Macerası Oyun Seti Efsn

765,00 TL
KARGO BEDAVA
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
Thomas Yükleme Kulesinin Altından Geçerken Içi Yük Dolu Sandık Yük Vagonuna Düşer.
17 Pist Parçasıyla Üç Farklı Düzende Kurulabilecek Sette, Thomas'ın Teslimatı Yapmak Için Hangi Yolu Izleyeceğine Minik Makinistler Karar Verecek. Ayrıca Minikler, Annie Ve Clarabel Yolcu Vagonlarına, Sodor Adası'nın Dört Bir Yanına Seyahat Etmek Için Bekleyen Yolcuları Yerleştirebilir.

Farklı Birçok Maceraya Atılmak Için Bu Tren Setini, Diğer Thomas Ve Arkadaşları Pistleriyle (Ahşap Olanlar Hariç) Birleştirebilirsiniz. (Diğer Pistler Ayrı Olarak Satılır Ve Larla Sınırlıdır.)

3 Farklı Düzende Kurulabilen Thomas Ve Arkadaşları Tren Setinde, Motorlu Thomas Ile Annie Ve Clarabel Yolcu Vagonları Bulunur.
Çocuklar, Annie Ve Clarabel'e Yolcuları Bindirip Bu Yolcu Vagonlarını Pille Çalışan Thomas Lokomotife Bağlayabilir Ve Onları Eğlenceli Bir Yolculuğa Çıkarabilir.

Yük Sandığı, Thomas Yükleme Kulesinin Altından Geçerken Yük Vagonuna Düşer. Oyun Seçeneklerini Çoğaltmak Için Diğer Thomas Ve Arkadaşları Pist Setlerine (Ahşap Olanlar Hariç) Bağlayın (Diğer Pist Setleri Ayrı Olarak Satılır).

Set Içerisinde; 1 Motorlu Thomas Lokomotif, 17 Pist Parçası Annie Ve Clarabel Yolcu Vagonları Yer Almaktadır.

Ürün Ölçüsü: 15,2 X 157,5 X 84 Cm

Kutu Ölçüsü: 40,5 X 10 X 33 Cm

Gercekefsane.com

Ödeme ve Teslimat Koşulları


Ödeme ve Teslimat
1) Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak
Akbank, Finasbank, Garanti Bankası, T.İş Bankası ve Yapı Kredi bankası hesaplarımızdan (TL) herhangi birine yapabilirsiniz
2) Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile
Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme ya da Akbankdan  online taksit imkânlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.
3) Sipariş Bedeli İadesi 
Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; Byr Pos Bilişim Teknolojileri Yazılım ve Danışmalık Hizmetleri - Uğur Yıldız üç iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir. 
4) Teslimat 
Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 3 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. 
Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. 
Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünler Sürat kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. 
Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir
5) Ödeme Takibi 
Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir. 
Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.
Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir. 
Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur. 
 Lütfen dikkat ediniz!
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız. 
Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir. 
Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda 0 242 470 4107 numaralı fax’a gönderin ve durumu [email protected] mail adresine bildiriniz. 
Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.
Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.
Yükleniyor...