Grck Hamam Otu Yağı 20 Ml Efsn

72,00 TL
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş

Hürrem Sultan Hamam Otu Yaği
Hürrem Sultan Hamam Otu Yağı 20 Ml

Hürrem Sultan Hamam Otu Yağı Miktar - Birim - Ebat - Ağırlık - Ölçü:

Hürrem Sultan Hamam Otu Yağı 20 Ml

Hürrem Sultan Hamam Otu Yağı 20 Ml İzin Belge - Menşei:

Hamam Otu Yağı 20 Ml Ürünü Medikal Ve Bitkisel Ürünler Üretim Paz. San. Tic. Ltd. Şti Tarafından Tr-06-K-0005282 Işletme Kayıt NumarasıYla Üretilmiştir.Menşei: Türkiye - Yerli Üretim

Hürrem Sultan Hamam Otu Yağı 20 Ml İçindekiler:

Hamam Otu Yağı 20 Ml Ürünü Içerisinde; Aqua, Mono Propilen Glikol, Gliserin, Hamam Otu Yağı Bulunmaktadır.

Hürrem Sultan Hamam Otu Yağı 20 Ml Kullanımı:

Hamam Otu Yağı 20 Ml Kullanılışı; Tüylü Olan Bölge Klasik (Ağda, Cımbız, Epilasyon Vb. Gibi) Yöntemlerle Tüyler Kökünden Arındırıldıktan Sonra Hamamotu Yağını Tüylerden Temizlenen Bölgeye, Deriyi Iyice Yedirecek Şekilde 5-10 Dk Masaj Yaparak Sürülür. Her Seanstan Sonra Bu Işlem 4-5 Geceleri Yatmadan Önce Yapılır.

Hürrem Sultan Hamam Otu Yağı 20 Ml Yan Etkileri:

Hamam Otu Yağı 20 Ml Ürününün Bilinen Yan Etkisi Bulunmamaktadır. Hürrem Sultan Hamam Otu Yağı 20 Ml Bitkisel Üründür.

Hürrem Sultan Hamam Otu Yağı 20 Ml Muhafaza Ve Uyarı:

  • Hürrem Sultan Hamam Otu Yağı Ürünü Üzerindeki Saklama Şartlarına Uyarak Serin Kuru Rutubetsiz Ortamda Direkt Güneş Işığından Ve Çocukların Ulaşamayacağı Yerde Saklayınız.
  • Hürrem Sultan Hamam Otu Yağı Ürününü Tavsiye Edilen Kullanım Şekline Uygun Olarak Kullanınız. Beklenmeyen Etki Görüldüğünde Bir Hekime Başvurunuz.
  • Üretim Ve Son Kullanma Tarihi Teslim Edilen Hürrem Sultan Hamam Otu Yağı Ürünü Ambalajı Üzerindedir. Son Kullanma Tarihi Geçmiş Ürünleri Kullanmayınız!
  • Hürrem Sultan Hamam Otu Yağı 20 Ml Ürününü Yüz Bölgesinde Uygulamayınız.

Hürrem Sultan Hamam Otu Yağı 20 Ml Ürünü Açıklaması:

Hürrem Sultan Hamam Otu Yaği
Tüyler Alındıktan Sonra Cildiniz Tahriş Olduysa Duş Alarak Veya Tahriş Olan Bölgeyi Soğuk Suyla Yıkayarak Bir Süre Cildin Dinlenmesini Bekleyip Daha Sonra Masaj Yaparak Sürülür Ve Bu Işlemi Etkili Olması Için Tüyler Yeniden Çıkana Kadar Bekleyip Işlem Yeniden Tekrarlanır.

Hürrem Sultan Hamam Otu Yaği

hürrem Sultan Hamam Otu Yaği

Hamam Otu Yağı 20 Ml

Hürrem Sultan Hamam Otu Yağı, Hürrem Sultan Hamam Otu Yağı 20 Ml Ürünü, Hürrem Sultan Hamam Otu Yağı Hakkında, Hürrem Sultan Hamam Otu Yağı Hakkında Açıklama, Hürrem Sultan Hamam Otu Yağı Yorum, Hürrem Sultan Hamam Otu Yağı Yorumları, Hürrem Sultan Hamam Otu Yağı Hakkındaki Yorumlar, Hürrem Sultan Hamam Otu Yağı Açıklamalı Detayları, Hürrem Sultan Hamam Otu Yağı Faydaları, Hürrem Sultan Hamam Otu Yağı Kullanımı, Hürrem Sultan Hamam Otu Yağı Zararları, Hürrem Sultan Hamam Otu Yağı Zararlı Mı, Hürrem Sultan Hamam Otu Yağı Uyarılar, Hürrem Sultan Hamam Otu Yağı Yararları, Hürrem Sultan Hamam Otu Yağı Yararlı Mı, Hürrem Sultan Hamam Otu Yağı Satışı, Hürrem Sultan Hamam Otu Yağı Satan, Hürrem Sultan Hamam Otu Yağı Satış Yerleri, Hürrem Sultan Hamam Otu Yağıi Satılan Yerler, Hürrem Sultan Hamam Otu Yağı Satan Yerler, Hürrem Sultan Hamam Otu Yağı Nerede Satılır, Hürrem Sultan Hamam Otu Yağı Nereden Alınır, Hürrem Sultan Hamam Otu Yağı Nerelerde Satılıyor, Hürrem Sultan Hamam Otu Yağı Nerden Alabilirim, Hürrem Sultan Hamam Otu Yağı Satılan, Hürrem Sultan Hamam Otu Yağı Satılır, Hürrem Sultan Hamam Otu Yağı Etkileri, Hürrem Sultan Hamam Otu Yağı Nasıl Kullanılır, Hürrem Sultan Hamam Otu Yağı Nerde, Hürrem Sultan Hamam Otu Yağı Faydası, Hürrem Sultan Hamam Otu Yağı Ne Işe Yarar, Hürrem Sultan Hamam Otu Yağı Ne Kadar, Hürrem Sultan Hamam Otu Yağı I, Hürrem Sultan Hamam Otu Yağı Ları, Hürrem Sultan Hamam Otu Yağı Detayları, Hürrem Sultan Hamam Otu Yağı Açıklamaları, Hürrem Sultan Hamam Otu Yağı Ürünü Faydaları, Hürrem Sultan Hamam Otu Yağı Ürünü Kullanımı, Hürrem Sultan Hamam Otu Yağı Ürünü Faydaları Ve Kullanımı, Hürrem Sultan Hamam Otu Yağı Ürünü Hakkında, Hürrem Sultan Hamam Otu Yağı Ürünü Yorum, Hürrem Sultan Hamam Otu Yağı Ürünü Satışı, Hürrem Sultan Hamam Otu Yağı Ürünü Satan, Hürrem Sultan Hamam Otu Yağı Ürünü Satış Yerleri, Hürrem Sultan Hamam Otu Yağı Ürünü Satılan Yerler, Hürrem Sultan Hamam Otu Yağı Ürünü Satan Yerler, Hürrem Sultan Hamam Otu Yağı Ürünü Nerede Satılır, Hürrem Sultan Hamam Otu Yağı Ürünü Nereden Alınır, Hürrem Sultan Hamam Otu Yağı Ürünü Nerelerde Satılıyor, Hürrem Sultan Hamam Otu Yağı Ürünü Nerden Alabilirim, Hürrem Sultan Hamam Otu Yağı Ürünü Etkileri, Hürrem Sultan Hamam Otu Yağı Ürünü Nasıl Kullanılır, Hürrem Sultan Hamam Otu Yağı Ürünü Nerde, Hürrem Sultan Hamam Otu Yağı Ürünü Faydası, Hürrem Sultan Hamam Otu Yağı Ürünü Faydaları Neler, Hürrem Sultan Hamam Otu Yaği Ürünü Hakkındaki Tüm Bilgilerini Detaylarını Gercekefsane Online Alışveriş Mağazalarında Bulabilirsiniz.
#gercekefsane #hamam_Otu_Yağı #hürrem_Sultan #hürrem_Sultan_Hamam_Otu_Yağı #hamam_Otu_Yağı_Içindekiler #hamam_Otu_Yağı_Kullanımı #hamam_Otu_Yağı_Kullanılışı #hamam_Otu_Yağı_Faydaları #hamam_Otu_Yağı_Yararları #hamam_Otu_Yağı_Yan_Etkileri #hamam_Otu_Yağı_Zararları #hamam_Otu_Yağı_Satışı #hamam_Otu_Yağı_Nerde_Satılır #hamam_Otu_Yağı_Nerden_Alınır #hamam_Otu_Yağı_Satan #hamam_Otu_Yağı_Faydası #hamam_Otu_Yağı_Faydalımı

Gercekefsane.com

Ödeme ve Teslimat Koşulları


Ödeme ve Teslimat
1) Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak
Akbank, Finasbank, Garanti Bankası, T.İş Bankası ve Yapı Kredi bankası hesaplarımızdan (TL) herhangi birine yapabilirsiniz
2) Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile
Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme ya da Akbankdan  online taksit imkânlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.
3) Sipariş Bedeli İadesi 
Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; Byr Pos Bilişim Teknolojileri Yazılım ve Danışmalık Hizmetleri - Uğur Yıldız üç iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir. 
4) Teslimat 
Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 3 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. 
Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. 
Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünler Sürat kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. 
Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir
5) Ödeme Takibi 
Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir. 
Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.
Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir. 
Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur. 
 Lütfen dikkat ediniz!
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız. 
Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir. 
Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda 0 242 470 4107 numaralı fax’a gönderin ve durumu [email protected] mail adresine bildiriniz. 
Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.
Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.
Yükleniyor...