Grck Glh50 Uno Flip Kartlar / +7 Yaş Efsn

134,00 TL
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
Klasik Uno'nun Yeni Versiyonu Olan Uno Flip Için Hazır Mısınız?
Severek Oynadığınız Eşleştirme Oyununa Eklenen Çift Taraflı Deste, Özel Flip Kartı Ve Daha Ağır Cezalar Gibi Heyecan Verici Yeni Özellikler Ile Klasik Oyundaki Rekabet Artıyor!
Kağıt Destesinin Açık Renkli Tarafıyla Klasik Uno, Koyu Renkli Tarafıyla Çok Ağır Cezaların Verilebildiği Bir Oyun Oynanabilir.
Özel Flip Kartını Attığınızda Elinizdeki Tüm Kartlar, Yerden Çekilen Deste Ve Yere Atılanlar Da Dahil Tüm Kartlar Döndürülür Ve Kartların Diğer Yüzündeki Yepyeni Sayı Ve Renk Destesi Ortaya Çıkar. Flip Kartı Atan Kişi, Destenin Aydınlık Ve Karanlık Taraflarından Hangisiyle Oynanacağına Ve Kartların Ne Zaman Eski Yüzüne Döndürüleceğine Karar Verir. Destenin Karanlık Tarafında Beş Kart Çek Ve Herkesi Pas Geç Kartları Gibi, Oyunun Gidişatını Değiştirecek Yeni Aksiyon Kartları Yer Alır. Avantajı Ele Geçirmek Için Stratejiler Belirleyin, Elindeki Kartları Ilk Bitiren Siz Olun Ve Oyunu Kazanın. Tek Bir Kartınız Kaldığında, "uno!" Diye Bağırmayı Unutmayın.
Ailecek Oynanabilecek Bu Zevkli Kart Oyunu, 7 Yaş Ve Üzeri Için Idealdir.
Renkler Ve Süslemeler Çeşitlilik Gösterebilir.

Ambalaj

Yükseklik Cm: 14,44

Genişlik Cm: 9,23

Derinlik Cm: 1,90


Ürünlerimiz İsminde Belirtilmediği Sürece 1 Adet Gönderilmektedir.renk Ve Modeller İçin Mesaj Atınız!!!

Gercekefsane.com

Ödeme ve Teslimat Koşulları


Ödeme ve Teslimat
1) Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak
Akbank, Finasbank, Garanti Bankası, T.İş Bankası ve Yapı Kredi bankası hesaplarımızdan (TL) herhangi birine yapabilirsiniz
2) Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile
Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme ya da Akbankdan  online taksit imkânlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.
3) Sipariş Bedeli İadesi 
Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; Byr Pos Bilişim Teknolojileri Yazılım ve Danışmalık Hizmetleri - Uğur Yıldız üç iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir. 
4) Teslimat 
Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 3 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. 
Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. 
Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünler Sürat kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. 
Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir
5) Ödeme Takibi 
Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir. 
Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.
Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir. 
Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur. 
 Lütfen dikkat ediniz!
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız. 
Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir. 
Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda 0 242 470 4107 numaralı fax’a gönderin ve durumu [email protected] mail adresine bildiriniz. 
Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.
Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.
Yükleniyor...