Grck F3869 Sevimli İşaret Sihri Pony Figür - My Little Pony +3 Yaş Efsn

411,00 TL
Grck F3869 Sevimli İşaret Sihri Pony Figür - My Little Pony +3 Yaş Efsn
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş

Ürün İsminde Adet Belirtilmemiş Ise 1 Adet Ürün Gönderilecektir.

Farklı Renk Ve Özellikteki Ürünlerde Hangi Ürünü Seçtiğinizi Mesaj Yoluyla Bildirmeniz Gerekmektedir.Sevimli İşaret Sihri Figürleri Ve Aksesuarlarıyla Pony Güçlerini Keşfedin! Seride; Sunny Starscout, Zipp Storm, Pipp Petals Ve Izzy Moonbow'un Figürleri Yer Alıyor. (Her Biri Ayrı Satılır Ve Larla Sınırlıdır). Sevimli İşaret Bilezik Uçlarını Birbirlerine Ekleyin, "Hoof To Heart" Aksesuarlarıyla Birleştirin Ve Saklama Anahtarlığına Takarak Yanınızda Taşıyın.

5 Yaş Ve Üzeri Çocuklar Için Harika Bir Özel Gün Veya Doğum Günü Hediyesidir!

Sevi̇mli̇ İşaret Aksesuarlari: Birbirine Eklenebilen Minik Aksesuarlar Ve Saç Aksesuarlarıyla Sevimli İşaret Sihrini Keşfedin. Pony'lerinizin Görünüşünü Dilediğiniz Gibi Değiştirin Ve Sihirli Güçler Hayal Edin!

Saklama Çantasi Anahtarlik: Çocukların Aksesuarlarını Saklamak Ve Yanlarında Taşımak Için Kullanabilecekleri Kristal Şekilli Anahtarlık Çantası Kutuya Dahil.

"Hoof To Heart" Aksesuarlari: 7,5 Cm Boyundaki Pony Figürü Ayağına Takılabilen "Hoof To Heart" Aksesuarlarıyla Sunuluyor. Aksesuarları Kullanarak Pony'lerinize Farklı Pozlar Verdirin Ve "My Little Pony: Bir İz Bırak / Make Your Mark" Dizisindeki Sahneleri Canlandırın.

16 Parça: Kutuda; Poz Verdirilebilir Pony Figürü, Anahtarlık, Takılıp Çıkarılabilir Sevimli İşaret, Minik Aksesuarlar Ve Hikâye Kurma Aksesuarlarının Da Yer Aldığı 16 Parça Var. Hayal Gücünü Kullanarak Oyun Oynamayı Seven Kız Ve Erkek Çocuklarına Hediye Edilebilecek Harika Bir Oyuncak.

Müzi̇kli̇ Ve Işikli Mane Melody Seti̇yle Uyumlu: Karakterlere Özel Işıkları Ve Sesleri Aktif Hale Getirmek Için Müzikli Ve Işıklı Mane Melody Oyun Seti'ne De Göz Atın! (Ayrı Satılır. Larla Sınırlıdır.)

• Figür Boyutu: 7,5 Cm

• 5 Yaş Ve Üzeri Içindir.

• Uyari: Boğulma Tehli̇kesi̇ - Küçük Parçalar. 3 Yaşından Küçük Çocuklar Için Uygun Değildir.

Paket Ölçüsü: 18X19X4 Cm

Ödeme ve Teslimat Koşulları


Ödeme ve Teslimat
1) Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak
Akbank, Finasbank, Garanti Bankası, T.İş Bankası ve Yapı Kredi bankası hesaplarımızdan (TL) herhangi birine yapabilirsiniz
2) Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile
Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme ya da Akbankdan  online taksit imkânlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.
3) Sipariş Bedeli İadesi 
Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; Byr Pos Bilişim Teknolojileri Yazılım ve Danışmalık Hizmetleri - Uğur Yıldız üç iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir. 
4) Teslimat 
Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 3 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. 
Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. 
Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünler Sürat kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. 
Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir
5) Ödeme Takibi 
Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir. 
Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.
Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir. 
Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur. 
 Lütfen dikkat ediniz!
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız. 
Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir. 
Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda 0 242 470 4107 numaralı fax’a gönderin ve durumu [email protected] mail adresine bildiriniz. 
Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.
Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.
Benzer Ürünler
Yükleniyor...