Grck F2795 Nerf Super Soaker Raptor Surge Efsn

427,00 TL
Grck F2795 Nerf Super Soaker Raptor Surge Efsn
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş

Ürün İsminde Adet Belirtilmemiş Ise 1 Adet Ürün Gönderilecektir.

Farklı Renk Ve Özellikteki Ürünlerde Hangi Ürünü Seçtiğinizi Mesaj Yoluyla Bildirmeniz Gerekmektedir.Elit Dinosquad'ın Bir Üyesi Olarak Efsanevi Dinozorlarla Takım Olun! En Büyük Dinozorların Olağanüstü Gücünü Kullanın Ve Harika Maceralara Birlikte Atılın! Dinosquad Raptor-Surge Su Tabancası, Çılgın Islatma Maceraları Için Velociraptor Dinozorunun Özelliklerinden Esinlendi. Hedeflerinizi Islatmak Için Nişan Alın Ve Ağzından Su Püskürtün! Açık Hava Oyunları, Bahçe Kapışmaları Ve Her Türlü Yaz Eğlencesi Için Muhteşem Bir Seçim. Hem Çocuklar, Hem Yetişkinler, Hem De Dinozor Severler Için Ideal. Doldurması Ve Atış Yapması Çok Kolay: Kapağı Açın, Hazneyi Suyla Doldurun, Kapağı Kapatın Ve Tetiğe Basarak Bir Dinozor Gibi Su Fışkırtın.

Nerf Super Soaker Markası 1989 Yılından Beri Eğlencenin Adresi Olarak Biliniyor Ve Suyla Oyunlarda Herkesi Kendine Çekmeye Devam Ediyor. Nerf Super Soaker Su Tabancaları Ile Su Sağanağında Eğlenceyi Yaşamak Için Dışarı Çıkın!

İçindekiler: 1 Su Tabancası.

Nerf Dinosquad Raptor-Surge Su Tabancasi: Dinozorun Ağzından Su Fışkırtın! Dışarı Çıkıp Hedeflerinize Nişan Alın Ve Onları Dinozorunuzla Islatın.

Muhteşem Di̇nozor Tasarimi: Velociraptor Dinozorunun Görünümüyle Tasarlanan Nerf Super Soaker Dinosquad Su Tabancası, Açık Havadaki Çılgın Oyunlar Ve Yaz Aylarındaki Islatma Eğlenceleri Için Harika Bir Seçim.

Doldurmasi Ve Atiş Yapmasi Kolay: Kapağı Açın, Hazneyi Suyla Doldurun, Kapağı Kapatın Ve Tetiğe Basarak Hedefinizi Dinozorunuzla Sırılsıklam Yapın.

• 6 Yaş Ve Üzeri Içindir.

• Di̇kkat: Gözlere Ya Da Yüze Nişan Almayın.
• Uyari: Boğulma Tehli̇kesi̇ - Küçük Parçalar. 3 Yaşından Küçük Çocuklar Için Uygun Değildir.

© 2022 Hasbro. Tüm Hakları Saklıdır.

Paket Ölçüsü: 26X19X4 Cm

Ödeme ve Teslimat Koşulları


Ödeme ve Teslimat
1) Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak
Akbank, Finasbank, Garanti Bankası, T.İş Bankası ve Yapı Kredi bankası hesaplarımızdan (TL) herhangi birine yapabilirsiniz
2) Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile
Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme ya da Akbankdan  online taksit imkânlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.
3) Sipariş Bedeli İadesi 
Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; Byr Pos Bilişim Teknolojileri Yazılım ve Danışmalık Hizmetleri - Uğur Yıldız üç iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir. 
4) Teslimat 
Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 3 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. 
Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. 
Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünler Sürat kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. 
Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir
5) Ödeme Takibi 
Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir. 
Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.
Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir. 
Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur. 
 Lütfen dikkat ediniz!
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız. 
Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir. 
Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda 0 242 470 4107 numaralı fax’a gönderin ve durumu [email protected] mail adresine bildiriniz. 
Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.
Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.
Benzer Ürünler
Yükleniyor...