Grck E9485 Nerf Elite 2.0 Commander / +8 Yaş Efsn

582,00 TL
KARGO BEDAVA
Grck E9485 Nerf Elite 2.0 Commander / +8 Yaş Efsn
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş

Ürün İsminde Adet Belirtilmemiş Ise 1 Adet Ürün Gönderilecektir.

Farklı Renk Ve Özellikteki Ürünlerde Hangi Ürünü Seçtiğinizi Mesaj Yoluyla Bildirmeniz Gerekmektedir.

Nerf Elite 2.0 Dart Tabancaları Ile Oyun Stratejinizi Geliştirin, Kapışmalarda Avantaj Ve Esneklik Sizde Olsun! Bu Dart Tabancaları Her Türlü Görev Ve Kapışma Için Modifiye Edilebiliyor; Nerf Ustalarına Taktik Üstünlük Sağlıyor.
Nerf Elite 2.0 Commander Rd-6, Her Nerf Kapışmasına Özel Hâle Getirebilmeniz Için 3 Taktik Aksesuar Rayı, Namlu Takma Noktası Ve Dipçik Takma Yeri Içeriyor. Commander Rd-6'Nın Döner Namlusu 6 Dart Alıyor. Dartlar Ister Her Seferinde Birer Birer Ister Hızlı Atış Özelliğiyle Art Arda Atılabiliyor. 27 Metre Atış Mesafesine Sahip Commander Rd-6'Nın Paketine 12 Orijinal Nerf Dartı Dahil. Bunlardan 6’Sını Silindir Şarjörü Tamamen Doldurmak Için Kullanabilir, Diğer 6’Sını Da Şarjörü Tekrar Doldurmak Için Yakınınızda Tutabilirsiniz.
Namlu Uzatma Parçası Ve Dipçik Kutuya Dahil Değildir. Gözlük Takılması Önerilir (Kutuya Dahil Değildir). Pile Gerek Yoktur.

İçindekiler: Dart Tabancası Ve 12 Dart.

Geli̇şti̇ri̇lmeye Hazir Dart Tabancasi: 3 Taktik Aksesuar Rayı, Namlu Ve Dipçik Takma Yerleri Sayesinde Dart Tabancasını Her Kapışma Veya Görev Için Özel Hâle Getirin (Dipçik Ve Namlu Uzatma Parçası Kutuya Dahil Değildir).

12 Nerf Darti İçeri̇r: Commander Rd-6'Nın Paketine 12 Orijinal Nerf Dart Dahil. Bunların 6’Sını Silindir Şarjörü Tamamen Doldurmak, Diğer 6’Sını Ise Şarjörü Tekrar Doldurmak Için Kullanın. Atış Yapın, Tekrar Doldurun Ve Atış Yapmaya Devam Edin!

Seri̇ Atiş: Sürgüyü Geri Çekin Ve Tetiğe Basarak 1 Dart Atın. Hızlı Atış Özelliğiyle 6 Dartın Tümünü Art Arda Atmak Için Tetiği Basılı Tutun Ve Sürgüyü Tekrar Tekrar Ileri-Geri Hareket Ettirin.

Atiş Mesafesi̇ 27 Metre: 27 Metre Atış Mesafeli Bu Dart Tabancasıyla Mesafeleri Alt Üst Edin.

• 8 Yaş Ve Üzeri Içindir.

Paket Ölçüsü: 7 X 36 X 24 Cm

Ödeme ve Teslimat Koşulları


Ödeme ve Teslimat
1) Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak
Akbank, Finasbank, Garanti Bankası, T.İş Bankası ve Yapı Kredi bankası hesaplarımızdan (TL) herhangi birine yapabilirsiniz
2) Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile
Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme ya da Akbankdan  online taksit imkânlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.
3) Sipariş Bedeli İadesi 
Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; Byr Pos Bilişim Teknolojileri Yazılım ve Danışmalık Hizmetleri - Uğur Yıldız üç iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir. 
4) Teslimat 
Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 3 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. 
Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. 
Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünler Sürat kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. 
Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir
5) Ödeme Takibi 
Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir. 
Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.
Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir. 
Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur. 
 Lütfen dikkat ediniz!
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız. 
Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir. 
Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda 0 242 470 4107 numaralı fax’a gönderin ve durumu [email protected] mail adresine bildiriniz. 
Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.
Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.
Benzer Ürünler
Yükleniyor...