Grck Berber Pire Tellal Deve Efsn

88,00 TL
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
Masallari, Fikralari Günümüz Çocuguna Yaratici Bir Kurguyla Sunan Öykü Siirler!büyükler Masallar Anlatiyor, Çocuklar Da Onlari Dinliyor. Peki, Çocuklar Bu Masallari Nasil Anliyor, Nasil Yorumluyor, Nasil Yasiyor? Gülsevin Kiral, Yeni Kitabinda, Bir Yandan Masal Anlatirken, Bir Yandan Da Bu Sorulara Birbirinden Sevimli Ve Muzip Cevaplar Buluyor. Her Biri Çocugun Gözünden Ve Onun Yorumuyla Kurgulanan, Çocuk Edebiyatimizin Usta Illüstratörlerinden Mustafa Delioglu'nun Muhtesem Resimleriyle Renklenen On Öykü Siir, Geleneksel Manzum Anlatimi Çagdas Yorum Ve Nüktelerle Birlestiriyor. Siirlerini, Günümüz Çocugunun Rahatlikla Anlayip, Büyük Bir Keyifle Okuyacagi Dil Oyunlariyla Kurgulayan Kiral, Kitabina Kaynaklik Eden "evvel Zaman Içinde" Adli Dosyasiyla Tudem Yayinevi'nin 2004 Çocuk Edebiyati Yarismasi'nda Masal Dali Mansiyon Ödülü'ne Deger Görülmüstü.kitapta Yer Alan On Öykü Siir:evvel Zaman Içinde; Kalbur Saman Içinde; Bizim Deve Tellal Deve; Bizim Pire Berber Pire; Anam Düstü Besikten; Az Gittim Uz Gittim; Kafdagi; Masal Masal Maliki; Onlar Ermis Muradina, Biz Çikalim Kerevetine; Gökten Düsmüs Üç Elma.

Ürün Adı: Berber Pire Tellal Deve
Ürün Kodu: 9789944717090
Yazar: Gülsevin Kıral
Basım Yılı: 2019
Kapak Türü: Karton Kapak
Sayfa Sayısı: 118
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Çevirmen:ürün Markası:

Gercekefsane.com

Ödeme ve Teslimat Koşulları


Ödeme ve Teslimat
1) Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak
Akbank, Finasbank, Garanti Bankası, T.İş Bankası ve Yapı Kredi bankası hesaplarımızdan (TL) herhangi birine yapabilirsiniz
2) Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile
Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme ya da Akbankdan  online taksit imkânlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.
3) Sipariş Bedeli İadesi 
Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; Byr Pos Bilişim Teknolojileri Yazılım ve Danışmalık Hizmetleri - Uğur Yıldız üç iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir. 
4) Teslimat 
Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 3 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. 
Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. 
Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünler Sürat kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. 
Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir
5) Ödeme Takibi 
Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir. 
Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.
Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir. 
Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur. 
 Lütfen dikkat ediniz!
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız. 
Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir. 
Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda 0 242 470 4107 numaralı fax’a gönderin ve durumu [email protected] mail adresine bildiriniz. 
Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.
Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.
Yükleniyor...