Grck 98831 Twister / +6 Yaş Efsn

708,00 TL
KARGO BEDAVA
Grck 98831 Twister / +6 Yaş Efsn
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş

Ürün İsminde Adet Belirtilmemiş Ise 1 Adet Ürün Gönderilecektir.

Farklı Renk Ve Özellikteki Ürünlerde Hangi Ürünü Seçtiğinizi Mesaj Yoluyla Bildirmeniz Gerekmektedir.

Twister, Partiler Veya Aileyle Geçirilecek Eğlenceli Bir Gün Için Harika Bir Oyun! Oyuncuların Birbirine Dolanacağı Bu Klasik Oyunu Oynarken Eğlenceye Kilitlenin! Oyuncular Ellerini Ve Ayaklarını Matın Üzerinde Tutarken Bir Kişi Kaderlerini Belirlemek Için Çarkı Döndürür. Sağ Ayak Kırmızıya! Bakalım Kim Yapabilecek? Sol Ayak Yeşile, Yapabilen Var Mı? Dizi Veya Dirseği Mata Değen Veya Düşen Oyuncu Elenir. Devrilmeden Durmayı Başaran Son Oyuncu Oyunu Kazanır!
Hasbro Gaming Ve Ilgili Tüm Terimler, Hasbro’nun Ticari Markalarıdır.
• İçindekiler: 1 Twister Matı, 1 Çark Ve Oyun Kılavuzu.
• Twister İle Eğlenceye Ki̇li̇tlen - Twister Oyunu, Oyuncuları, Devrilmeden Ellerini Ve Ayaklarını Matın Farklı Yerlerine Koymaya Çalıştıkları Bir Meydan Okumaya Davet Ediyor
• Ünlü Twister Oyunu - 6 Yaş Ve Üzeri Çocuklara Yönelik Bu Hareketli Oyunda Devrilmeyen Son Oyuncu Oyunu Kazanır
• Çocuklar İçi̇n Kapali Mekan Akti̇vi̇tesi̇ - Çocuklarınızın Enerjilerini Atması Için Evde Yapabilecekleri Bir Aktivite Arıyorsanız, Twister Oyunu Eğlenceli Bir Seçenek Olacak
• Mükemmel Bi̇r Parti̇ Oyunu - 6 Yaş Ve Üzeri Oyuncular Ellerini Ve Ayaklarını Matın Üstünde Tutmaya Çalışırken Çok Eğlenecek. Bu Eğlenceli Ve Hareketli Oyun, Partiler Ve Ailece Zaman Geçirmek Için De Harika Bir Seçenek
 
Tek Paket Ölçüsü: 5 X 27 X 27 Cm
Net Ağırlık: 0,456
• 6 Yaş Ve Üzeri Içindir
• 2 Veya Daha Fazla Oyuncu Içindir
• Bir Yetişkin Tarafından Kurulması Gerekir.

Ödeme ve Teslimat Koşulları


Ödeme ve Teslimat
1) Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak
Akbank, Finasbank, Garanti Bankası, T.İş Bankası ve Yapı Kredi bankası hesaplarımızdan (TL) herhangi birine yapabilirsiniz
2) Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile
Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme ya da Akbankdan  online taksit imkânlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.
3) Sipariş Bedeli İadesi 
Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; Byr Pos Bilişim Teknolojileri Yazılım ve Danışmalık Hizmetleri - Uğur Yıldız üç iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir. 
4) Teslimat 
Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 3 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. 
Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. 
Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünler Sürat kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. 
Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir
5) Ödeme Takibi 
Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir. 
Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.
Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir. 
Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur. 
 Lütfen dikkat ediniz!
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız. 
Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir. 
Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda 0 242 470 4107 numaralı fax’a gönderin ve durumu [email protected] mail adresine bildiriniz. 
Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.
Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.
Benzer Ürünler
Yükleniyor...