Grck 4D Masaj Aleti Efsn

319,00 TL
Grck 4D Masaj Aleti Efsn
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş

NordMende 4D Yüz ve Vücut Sıkılaştırıcı Masaj Aleti.

NordMende yüz masaj aleti 4 başlıklı.

Vücudunuzda bulunan zamanla sarkmalar oluşan bölgeler için harika bir masaj aleti.

Yüz kısma uygulayacağınız masaj teknikleri ile yaşlanmayı geciktirmeye yardımcı 4D masaj aleti.

Kol, yüz, bacak omuz bölgelerindeki sarkmaları geciktirmeye yarayan NordMende 4D yüz masaj aleti.

Masaj aletleri çeşitliliğinde en yeni seri 4 D masaj aleti.

Sıkıştırma tekniği ile manuel masaj yaparak vücutta kan dolaşımın düzenlenmesine yardımcı masaj aleti, hem kullanımı kolay, hemde taşıması kolay.


Daha önce hiç böylesine etkili bir yöntemi tecrübe edinmediyseniz, sizi belki de hayatınızın vazgeçilmezleri arasına katacağınız bir keyif ile tanışmaya davet ediyoruz.

Yüz güzelliğimiz ve cildimizin sağlığı için yapmamız gereken bir takım arındırmalar ve egzersizler vardır, gün boyu dış etkenlerden vücudumuzda deformasyon oluşmaktadır.

Bu deformasyonları en gellemek ve vücumuza gereken bakıları yapmak ve onu daha sağlıklı daha dinç tutmak için 
en iyi tekniklerden birisidir, vücuda masaj uygulamak.

Elinizde ki bu harika cihaz ile bu işlemi rahatlıkla uygulayabilir ve geliştirebilirsiniz.

Genellikle evde kendi yöntemlerimizle bir takım egzersizler yaparız veya güzellik salonlarında saatlerce süren bakımlar yaptırırız. 
Fakat bir çok kişi zamanın az olmasından yakınır, işte zamanı olmayanlar için evde, işte kullanabileceğigi mükemmel bir masaj aleti.
NordMende Cilt Sıkılaştırıcı Terapi Masaj Aleti kullanırken tek yapmanız gereken çene altı, boyun, omuz, kol, bacak, bel ve sırt boyunca sağa-sola ve aşağı-yukarı hareket ettirmeniz.

Her gün düzenli kullanımı hücrelerin daha canlı olmasını sağlar ve yüzdeki lekeleri ve kırışıkları yok etmeye yardımcı olur.

Cildi sıkılaştırır ve masaj etkisi ile rahatlamanıza yardımcıdır.

Kan dolaşımını hızlandırmaya yardımcı ve kısa sürede yüzde oluşan sarkmaları toplamaya yardımcı olur.


NordMende masaj aleti ile cilde genç, parlak, ipeksi bir görünüm kazandırmaya yardımcı olursunuz.

Özellikleri:

Yüzdeki kırışıklıkları yok etmeye yardımcıdır.

Vücudunuzun her bölgesinde kullanabilirsiniz.

Her gün düzenli kullanımı hücrelerin daha canlı olmasını sağlamaya yardımcıdır.

Gün boyu oluşan yorgunluğunuzu bir nebze olsun azaltmaya yardımcıdır.

NordMende masaj aletleri serisinde en yenileri 4D masaj aleti ile aşağıdaki işlemleri yapabilir ve vücudunuza uygulayabilirsiniz.

Yüz bölgesine yumuşak hareketlerle masaj yapınız, bayanların özen gösterdiği yüz bölgesi için özel tasarlanmış, sıkılaştırma ve kan dolaşımına yardımcıdır.

Kol ve bacak kısımlarında özellikle gün boyu ayakta ve ya oturarak iş yapmakta olanların uygulayacağı en önemli bölgelerdir.
Bacaklardaki sarkmaları kan dolaşımını düzenlemeyisıkılaştırma tekniğini kullanarak rahatlamanızı ve dinçleşmenizi sağlar.

Alın ve baş bölgelerinde masaj, bu bölgelerde uygulayacağınız sıkılaştırma masaj tekniği ile kafa kısmında oluşan ağrıların azalmasına yardımcıdır.

Bu ürün NordMende markası ile hem bay hemde bayanların kullanımına sunulmuştur.

Lütfen kullanmadan önce herhangi bir rahatsızlığınız var ise DOKTORUNUZA danışın.

BU ÜRÜN TIBBİ AMAÇLI BİR ÜRÜN OLMAYIP SADECE MASAJ ÖZELLİĞİ İLE AĞRILARINIZIN HAFİFLEMESİNE VE DAHA RAHAT BİR HAYAT YAŞAMANIZA YARDIMCI OLMAKTADIR

gercekefsane.com

Ödeme ve Teslimat Koşulları


Ödeme ve Teslimat
1) Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak
Akbank, Finasbank, Garanti Bankası, T.İş Bankası ve Yapı Kredi bankası hesaplarımızdan (TL) herhangi birine yapabilirsiniz
2) Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile
Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme ya da Akbankdan  online taksit imkânlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.
3) Sipariş Bedeli İadesi 
Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; Byr Pos Bilişim Teknolojileri Yazılım ve Danışmalık Hizmetleri - Uğur Yıldız üç iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir. 
4) Teslimat 
Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 3 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. 
Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. 
Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünler Sürat kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. 
Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir
5) Ödeme Takibi 
Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir. 
Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.
Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir. 
Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur. 
 Lütfen dikkat ediniz!
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız. 
Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir. 
Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda 0 242 470 4107 numaralı fax’a gönderin ve durumu [email protected] mail adresine bildiriniz. 
Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.
Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.
Yükleniyor...