Grck 40041 Bebelou Hayvan Kostümlü Bebek 40 Cm Efsn

404,00 TL
Grck 40041 Bebelou Hayvan Kostümlü Bebek 40 Cm Efsn
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş

Ürün İsminde Adet Belirtilmemiş Ise 1 Adet Ürün Gönderilecektir.

Farklı Renk Ve Özellikteki Ürünlerde Hangi Ürünü Seçtiğinizi Mesaj Yoluyla Bildirmeniz Gerekmektedir.O Da Ne? Yoksa Bir Zebra Mı?

Hayır, Zebra Kostümünün Içinde Tatlı Bir Bebek Ya Da Kızıl Saçları Ve Sevimli Suratı Olan Bir Leopar!

Birbirinden Sevimli Bebekleri Görmek Için Ormana Gitmene Gerek Yok!

Kuyruklu Şirin Kostümler Içerisindeki Bebelou Bebekler; Dilediğin Her Yerde En Güzel Oyunlarına Eşlik Etmek Için Sabırsızlanıyor!

Pijama Desenleriyle Uykuya Daima Hazır Görünen Bir Zebra Mı, Modaya Yön Veren Görünüşüyle Bir Leopar Mı?

Seçim Yapmak Çok Zor. Hepsini Topla Kostüm Partisi Eğlencesini Ikiye Katla! Bu Bebeklerle Çok Renkli Bir Kostüm Partisine Davetlisin!

Leopar Ve Zebra Desenleriyle Süslenmiş Kıyafetler Giyen Bebekler Favorin Olacak. Üstelik Sen De Neşeli Bir Kostüm Giyip Partiye Katılabilirsin.

Bebelou Hayvan Kostümlü Bebekler, Çocukların Yaratıcılıklarını Ve Hayal Güçlerini Geliştirir.

Oyun Kurma Becerilerini Artırır Ve Arkadaşlarıyla Paylaştıkları Oyun Zamanlarında Sosyalleşmelerini Sağlar.

Paylaşma, Iş Birliği Içinde Olma Ve Taklit Etme Yeteneklerini Pekiştirir.

Bebelou Hayvan Kostümlü Bebek’in; Zebra Kostümlü Bebelou Ve Leopar Kostümlü Bebelou Olmak Üzere 2 Farklı Model Seçeneği Bulunmaktadır.

Bebek Ölçüsü: 40 Cm

Kutu Ölçüsü: 19 X 12 X 40 Cm

Ödeme ve Teslimat Koşulları


Ödeme ve Teslimat
1) Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak
Akbank, Finasbank, Garanti Bankası, T.İş Bankası ve Yapı Kredi bankası hesaplarımızdan (TL) herhangi birine yapabilirsiniz
2) Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile
Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme ya da Akbankdan  online taksit imkânlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.
3) Sipariş Bedeli İadesi 
Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; Byr Pos Bilişim Teknolojileri Yazılım ve Danışmalık Hizmetleri - Uğur Yıldız üç iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir. 
4) Teslimat 
Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 3 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. 
Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. 
Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünler Sürat kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. 
Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir
5) Ödeme Takibi 
Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir. 
Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.
Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir. 
Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur. 
 Lütfen dikkat ediniz!
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız. 
Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir. 
Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda 0 242 470 4107 numaralı fax’a gönderin ve durumu [email protected] mail adresine bildiriniz. 
Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.
Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.
Benzer Ürünler
Yükleniyor...